Балконы под ключ

Главная

Балкони

під ключ


Винос балконів

Довіртеся професіоналам, і ваш балкон з виносом стане корисним і зручним без найменших ризиків для надійності і загальної безпеки.

Главная

Власне виробництво

Главная

Безкоштовний
замір

Вынос балконов

Балконні зони в типових багатоповерхових будинках рідко бувають великими. Тому можливість збільшення корисного об'єму або площі житла можна здійснити завдяки винесенню балкона. Його реалізують різними способами, але в будь-якому випадку замовник залишається у виграші. Щоб балкон з виносом став корисним, зручним, надійним і безпечним простором, всі ремонтні роботи повинні здійснювати професіонали.


Види виносу балконів

Вынос балконов

Винос балкона по підвіконню​

Найпростіший в плані реалізації і доступний за ціною варіант. Оптимізація дозволяє отримати додатковий простір на рівні підвіконня. Скління виноситься вперед і з боків балкона на 20-40 см. У результаті з'являється додаткове місце для зберігання речей, розміщення домашньої оранжереї та ін.

Вынос балконов

Винос балкона по підлозі​

Дає можливість отримати додаткові квадратні метри. В такому випадку нарощується балконна плита на 25-30 см вперед і з боків. Поверх плити облаштовується міцний каркас зі сталі для рівномірного розподілу навантажень і підвищення загальної надійності конструкції. Якщо величина розширення не перевищує 30 см, то додаткові узгодження і дозволи не потрібні.​

Вынос балконов

Комбінований винос балкона​

Поєднує обидва описаних варіанти. Насамперед нарощується плита на 25-30 см, а потім після створення нового парапету здійснюється збільшення по підвіконню. Збільшується і площа, і простір: сумарний приріст становить до 70 см вперед і з боків. Такий варіант найбільш витратний, але все ж він вигідніше, ніж окремі замовлення розширення по плиті, а потім по підвіконню.​

Винос балкона по підвіконню: способи реалізації​

Вынос балконов

Коротке винесення

Коротке винесення або «косинка» - застосовується для бетонного монолітного міцного парапету, який не потребує додаткового утеплення, зміцнення і обшивки.

Вынос балконов

Довге винесення

Довге винесення по підвіконню від підлоги - використовується в ситуаціях, коли огорожа не надто надійна, і зростаючі навантаження слід перенести на основу.​

ВСТИГНІТЬ КУПИТИ ДО ЗРОСТАННЯ ЦІН!

До кінця дії акції:

годин
хвилин
секунд

Відправлене повідомлення є підтвердженням Вашої згоди на обробку вказаних персональних даних

Главная

Чому саме ми?

 • Виготовлення віконних конструкцій на протязі 3-х днів
 • Безкоштовна доставка, демонтаж, винос будівельного сміття.
 • Гарантійне обслуговування протягом 7 років!
 • Ми - компанія повного циклу, а значить для нас немає нездійсненних завдань!

ЩО ГОВОРЯТЬ НАШІ КЛІЄНТИ​

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУНА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІРІ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш менеджер зв'яжеться з вами
протягом 15 хвилин для уточнення деталей

Відправлене повідомлення є підтвердженням Вашої згоди на обробку вказаних персональних даних

Винос балконів

Балкон можна зробити більш функціональним і корисним, облаштувати там міні-оранжерею, релакс-локацію або додаткові житлові метри. Справитися з цим завданням допоможе винос балкона.

 

Винос балконів в Києві повинна проводити тільки команда фахівців. Це гарантія організації безпечного простору, яке відповідає всім будівельним і технологічним нормам.

 

Винос балкону: типи реалізації проекту

Балкони під ключ з виносом стають все більш популярними, але далеко не всі замовники, які цікавляться питанням, знають, які методи подібного розширення сьогодні застосовують фахівці. В одному випадку можна збільшити тільки простір, залишивши загальну площу без змін, в іншому – збільшити квадратуру, а в третьому – розраховувати на комбінацію двох цих результатів. До основних способів розширення відносяться такі рішення.

 

Винос балкону по підвіконню

 

Цей спосіб передбачає збільшення вільного простору спереду і з боків підвіконня. Розширити простір вийде майже на півметра. Це додаткове функціональне простір – ви можете розмістити тут квіти або облаштувати систему зберігання різних речей. Як правило, балкон з виносом підвіконня передбачає посилення парапету, надання йому більш естетичного зовнішнього вигляду. У той же час сама площа залишається незмінною.

 

Винос балкону по підлозі

 

При такій реалізації є можливість збільшити балконний простір на додаткові 0,3 метра спереду і з боків балконної плити. Таке подовження проводиться за допомогою швелерів. Каркас із сталі кріпиться поверх плити, тим самим навантаження розподіляється рівномірно, а конструкція стає більш надійною. Такий ремонт передбачає більше робіт (вимагає демонтажу наявного парапету), що робить його більш дорогим і витратним за часом. Якщо збільшення здійснюється не більше, ніж на 30 см, то отримувати спеціальну дозвільну документацію і погоджувати такий вид модернізації не потрібно.

 

Комбінований виніс балкону

 

Поєднує обидва підходи – винос балкона по плиті і по підвіконню. Після нарощування плити фахівці проведуть розширення по підвіконню. Таким чином, ви отримаєте і збільшення площі, і збільшення корисного простору. Це найдорожчий в реалізації варіант, але в результаті він є і найвигіднішим для замовника.

 

Щоб вибрати підходящий варіант, потрібно враховувати як переслідувані завдання і фінансові можливості, так і ряд інших об’єктивних чинників. Так, визначальну роль може грати загальний стан будинку і його рік побудови. Наприклад, якщо плита досить стара, то будь-який вид робіт зажадає додаткового посилення підстави. А в такій ситуації доцільніше виконувати розширення по підлозі або вдатися до комбінованого варіанту.

Порядок дій: збільшуємо балкон

Виніс – відповідальний процес, якому передує серйозна підготовча робота. Спочатку потрібно оцінити стан парапету і бетонної основи. Фахівці повинні вирішити два ключові завдання:

 

 • * до чого буде приварюватися металевий каркас (який варіант виносної конструкції використовувати);
 • * чи потрібно додаткове посилення плити і / або парапету.

 

Наступний етап – розрахунок навантажень з урахуванням обраних конструкцій для скління, інших використовуваних матеріалів обробки і обшивки. Незалежно від обраного варіанту, винос балкона не обмежується тільки нарощуванням. Зварні конструкції та кронштейни виглядають непривабливо, тому для додання естетичного зовнішнього вигляду фасаду і інтер’єру виконується як зовнішня обшивка, так і внутрішні оздоблювальні роботи.

 

Якщо проводиться збільшення по підлозі, то до підготовчих робіт також відноситься демонтаж наявного парапету.

 

Основні робочі етапи такі:

 

 1. 1. Монтаж виносу балкона. Його конструкція в варіанті по підвіконню складається з кронштейнів, які приварюються до парапету або основи або ж фіксуються анкерними болтами до огорожі. Винос балкона по підлозі передбачає нарощування плити швелерами, які «заганяються» в несучу стіну, і подальше формування зварного каркаса по всьому периметру підстави.
 2. 2. Збільшення існуючого держкордону і / або установка нового даху. Може виконуватися з профнастилу, м’яких покрівельних матеріалів, різних видів пластика і навіть скла (найбільш дорогий варіант).
 3. 3. Скління. У варіанті з розширенням підстави є можливість реалізації французького скління, що виключає подальші обшивальні роботи. До традиційних варіантів відноситься вибір віконних конструкцій «холодного» і «теплого» типу. Зовні монтується відлив і козирок, а всередині може бути розміщений підвіконня (опціонально).
 4. 4. Обшивка та утеплення зовні. Балкон з виносом і віконною конструкцією утеплюється ззовні. Використовується мінвата, пінопласт або пінополістирол, які розміщуються під обшивальними матеріалами – сайдингом або профнастилом. Останні надають естетичності фасаду і захищають металевий винос від корозійних процесів.
 5. 5. Внутрішнє оздоблення та утеплення. Виконується облаштування стін, підлоги і стелі із застосуванням сучасних матеріалів. На завершення відбувається оснащення меблями, системами зберігання, сушарками для білизни і т.д.

 

Реалізація проекту «під ключ» включає широкий комплекс робіт. Це багатоетапний процес, в якому важлива і проектна частина, і кваліфікація профільних фахівців, і використання висококласних матеріалів.

Компанія «Балкони під ключ» надає цей вид послуги для всіх передмість Києва, при цьому на вартість і терміни робіт це не впливає. Всі замовники нашої компанії отримують гарантійне обслуговування на 7 років.

Для уточнення вартості виносу вашого балкона, ви можете замовити виїзд замірника, причому ця послуга абсолютно безкоштовна!​

Главная

Хочете обговорити?

Залиште вашу заявку, і ми з задоволенням проконсультуємо Вас. Гарантуємо, що відповімо вам найближчим часом і надамо вичерпну консультацію по усіма додатковим питанням!