Балконы под ключ

Главная

Балкони

під ключ

СКЛІННЯ БАЛКОНІВ І ЛОДЖІЇ

Замовляючи балкони під ключ в Києві, можна отримати як теплий і комфортний круглий рік простір, так і бюджетний «холодний» варіант для зберігання білизни або організації відпочинку в літній час.

Главная

Власне виробництво

Главная

Безкоштовний
замір

Остекление балконов

Виділяють три основних етапи скління балконів​

Остекление балконов

Тепле скління

Таке скління балкона перетворює простір в житлове приміщення - балкон об'єднується з кімнатами, виступає окремим кабінетом, зоною відпочинку. Завдяки теплому склінню навіть в зимові морози тут буде зберігатися комфортна температура. Використовуються 5-камерні системи на 70 мм і товщі, 2-камерні склопакети з енергозберігаючим склом.

Остекление балконов

Холодне скління

Дозволяє отримати простір, де можна зберігати речі, сушити білизну, відпочивати тільки в теплу пору року. Для такого скління балкона зазвичай застосовується бюджетний профіль на 60 мм і однокамерний склопакет. Холодне скління балконів в Києві в подальшому не передбачає серйозних робіт з утеплення та обшивки стін, підлоги та ін.

Остекление балконов

Французький балкон

Такий варіант коштує дорожче, а також висуває певні вимоги до основи (в окремих випадках потрібно посилювати плиту, щоб вона витримала збільшені навантаження), але має відчутні переваги: максимальне проникнення світла в приміщення на тлі стандартного скління балконів; панорамний вид і ексклюзивність дизайну (як екстер'єру, так і інтер'єру); відсутність витрат на обробку і обшивку; швидкий монтаж і скорочення загальних термінів реалізації балкона під ключ.

Вибір виду конструкції залежить від розміру і конфігурації балкона або лоджії.
Варіанти скління балконів

Остекление балконов

П-подібний балкон

Найпопулярніший тип балкона, при якому скління потребує як фронтальна частина, так і дві боковини. Балконна рама за своєю формою нагадує букву «П». Для однієї з бічних частин можна замість склопакету встановити сендвіч-панель - це заощадить кошти без погіршення світлопропускаючої здатності.

Остекление балконов

Г-подібний балкон

Таке скління балкона виконується, коли він збоку примикає до стіни, тому віконна конструкція закриває фронтальну частину і лише одну боковину. Щоб знайти баланс між ціною і зручністю в догляді, для такої балконної рами потрібно правильно підібрати відкривання і глухі секції.

Остекление балконов

Французьке скління

Скління балкона від підлоги до стелі, при якому місце традиційного парапету займає віконна прозора конструкція. Забезпечує максимальне проникнення світла, панорамний вид і ексклюзивний дизайн. Без витрат на обробку і обшивку - гарантія швидкого монтажу балкона під ключ.

Остекление балконов

Еркерний і інші нестандартні варіанти

Якщо балкон має напівкруглу або іншу незвичайну форму, то в балконну раму включаються спеціальні сполучні профілі, для яких задаються потрібні кути стикування. Таке скління балконів виглядає дуже виграшно і естетично, але найчастіше коштує трохи дорожче.

ВСТИГНІТЬ КУПИТИ ДО ЗРОСТАННЯ ЦІН!

До кінця дії акції:

годин
хвилин
секунд

Відправлене повідомлення є підтвердженням Вашої згоди на обробку вказаних персональних даних

Главная

Чому саме ми?

 • Виготовлення віконних 
 •  конструкцій на протязі 3-х днів
 • Безкоштовна доставка, демонтаж,
 •  винос будівельного сміття.
 • Гарантійне обслуговування 
 • протягом 7 років!
 • Ми - компанія повного циклу, 
 • а значить для нас немає нездійсненних завдань!

ЩО ГОВОРЯТЬ НАШІ КЛІЄНТИ​

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР І КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш менеджер зв'яжеться з вами
протягом 15 хвилин для уточнення деталей

Відправлене повідомлення є підтвердженням Вашої згоди на обробку вказаних персональних даних

Скління балкону – довіряйте професіоналам

Засклення балконів і лоджій з появою і популяризацією металопластикових вікон трансформувалося в одну з обов’язкових процедур з благоустрою цього простору, що примикає до кімнат квартир. За допомогою віконних конструкцій можна захистити будинок від пилу, опадів, вітру, занадто холодного чи гарячого повітря. При цьому світлопрозорі конструкції не заважають проникненню світла, а наявність стулок дозволяє провітрювати приміщення і дихати на повні груди.

 

Засклення балконів в Києві за доступними цінами – одне з профільних напрямків роботи нашої компанії. Ми пропонуємо мінімальні терміни виготовлення віконних конструкцій, кращі ціни в Києві, гарантійне обслуговування протягом 7 років після установки. Ми можемо засклити балкон під ключ або засклити лоджію незалежно від складності конфігурацій, площі, розташування і інших індивідуальних особливостей вашого житла.

Головні причини виконати скління балкону:

 1. 1. Підвищення противовзломної безпеки.
 2. 2. Поліпшення рівня герметичності: вікна стають перепоною для пилу, бруду і т.д.
 3. 3. Додатковий захист від атмосферних впливів, в тому числі опадів і вітру.
 4. 4. Зростання звуко- і теплоізоляційних властивостей як на самому балконі або лоджії, так і в суміжній кімнаті.
 5. 5. Широкі можливості використання додаткових квадратних метрів, починаючи від зберігання будь-яких речей і закінчуючи створенням теплого, затишного і функціонального житлового простору – кабінету, зони відпочинку і т.д.
 6. 6. Поліпшення естетики інтер’єру і екстер’єру (фасаду будівлі).

Варіанти скління балкона можуть бути різними. Визначальним фактором для скління виступають розміри і конструктивні особливості самого балкона або лоджії. Так, якщо його довжина становить 2 метри, то без додаткових робіт з виносу або розширенню отримати 2,5-метрову балконну раму вийде.

 

Якщо передбачається скління лоджії, то відмінності в проектах стосуються тільки розмірів конструкції. Так, в цьому випадку плита підстави не виходить за площину фасаду, тому засклити потрібно тільки фронтальну частину. У плані витрат, скління лоджій, як правило, обходиться доступніше, в тому числі через відсутність кутових кріплень і додаткових складнощів в монтажі.

 

Французьке скління балкону

Лоджія, П-, Г-подібний і еркерний балкон може бути облаштований за допомогою нестандартного рішення. Французький балкон передбачає скління від підлоги до стелі, при якому місце традиційного парапету займає віконна светопрозрачная конструкція. Панорамне скління балкона коштує дорожче, а також висуває певні вимоги до основи (в окремих випадках потрібно посилювати плиту, щоб вона витримала збільшені навантаження), але має відчутні переваги:

 

 • * максимальне проникнення світла;
 • * красивий панорамний вид з вікна;
 • * відсутність витрат на обробку і обшивку.

Може виконуватися і безрамне скління балкона. При такому підході особливу увагу потрібно приділити якості фурнітури, яка буде випробовувати підвищені навантаження від габаритних скляних перегородок, встановлених на балконі.

 

Балконний блок

Металопластикові віконні конструкції при впорядкуванні балконів і лоджій потрібні не тільки для відбудови від вулиці, а й з метою створення кордонів із суміжною кімнатою. Набір з вікна і двері між балконом і приміщенням називають балконних блоком. Відмовитися від нього можна лише в тих випадках, коли заплановано приєднання до суміжній кімнаті.

 

Конструкція балконного блоку також буває різною:

 •  *  з одним вікном зліва чи справа;
 • *  з двома вікнами (двері по центру);
 •   *  з одного широкими дверима (як правило, двостулкові) і без вікна.

 

Комплексне скління лоджій і балконів включає в себе установку як балконних рам, так і блоків.

 

Вибір профілю та склопакетів для скління лоджії і балкона

 

Визначившись з конфігураціями і розмірами, а також загальним переліком завдань, можна приступати до вибору основних складових віконних конструкцій. Сьогодні більшість замовників для скління балкона вибирає металопластикові вікна, які мають безсумнівні переваги і перед дерев’яними, і перед алюмінієвими аналогами. За допомогою ПВХ-конструкцій можна забезпечити еталонну герметичність, надійність і довговічність, високі ізоляційні властивості, естетичну привабливість і вигідну підсумкову ціну.

 

Але навіть зробивши ставку на металопластикові вікна, треба визначатися з головними їх компонентами, перш за все профільними системами і склопакетами для скління лоджії або балкона. Відштовхуватися при підборі конфігурацій слід від переслідуваних завдань, які бувають досить індивідуальними. Якщо вам потрібно тепле засклення балконів, варто вибрати якісні 5-камерні системи завтовшки від 70 мм, а також 2-камерні склопакети, бажано з енергозберігаючим склом.

 

Ціна на холодне скління балкона, як правило, нижче: в такій ситуації балкон не потрібно перетворювати в повноцінне житлове простір. Тому можна використовувати більш прості віконні системи, наприклад, профіль 60 мм і однокамерний склопакет.

Допомогти розібратися з усіма нюансами можуть тільки фахівці! Звертайтеся!

Главная


Хочете обговорити?

Залиште вашу заявку, і ми з задоволенням проконсультуємо Вас. Гарантуємо, що відповімо вам найближчим часом і надамо вичерпну консультацію по усіма додатковим питанням!