Балконы под ключ

Главная

Балкони

під ключ

Дах

Дах на балконі - важливий конструктивний елемент, якому часто не приділяють достатньо уваги. В його завдання входить забезпечення захисту від атмосферних опадів (дощу, снігу і граду), різних механічних впливів (наприклад, падіння сміття з даху або верхніх поверхів). Також дах балкона прямо впливає на загальну герметичність, звуко- і теплоізоляцію об'єкта.

Главная

Власне виробництво

Главная

Безкоштовний замір

Крыша

Навіщо потрібна обшивка даху балкону

Балкони без даху не здатні стати функціональним і корисним доповненням до житлового простору. Навіть влітку тут проблематично залишати білизну і одяг для сушки.

Взимку на підлозі лежить сніг, «гуляє» вітер - тут так само некомфортно, як і на вулиці. Накопичена вода (дощова або тала) може потрапляти в суміжну кімнату. Крім того, без даху балкона бетонна плита підстави накопичувати вологу і поступово руйнуватись.

КОЛИ НЕОБХІДНО?​

Крыша

Верхні поверхи

Балкон або лоджія знаходиться на верхньому поверсі, а забудовник не передбачив окремий дах.

Крыша

Особливості планування

Планування будівлі передбачає шаховий порядок розташування балконів, при якому частина з них не мають верхньої плити.

Крыша

Виконується винесення

У разі виконання виносу балкона по плиті або підвіконню часто потрібно "наростити" і дах.

Крыша

Старий дах в аварійному стані

Захисна конструкція перебуває в поганому технічному стані, потребує ремонту або повної заміни.

Види дахів на балконі

Незалежно від типу конструкції будь-який дах балкона повинен передбачати додатковий захист від протікання в місцях примикання до фасаду. Як правило, це оцинковані відливи, поглиблені в стіну і зафіксовані болтами. Додаткове конструктивне вимога - кут нахилу в 30 градусів і більше. Це забезпечить природний спосіб відведення опадів і вологи. Це забезпечить природний спосіб відведення опадів і вологи.

Крыша

Каркасні дахи

Легкі, міцні конструкції з опорою на балконну раму. Підходять для невеликих балконів, ширина яких не перевищує 1 метр, а довжина - 3,5 метра.​

Крыша

Модульні дахи

Самонесучі конструкції, часто монтуються на останніх поверхах будинків, витримують високі вітрові навантаження, сніг та ін.​

Крыша

Рамкові дахи ​

Самонесуча конструкція, найчастіше використовується на великих за площею балконах різних конфігурацій.​

ВСТИГНІТЬ КУПИТИ ДО ЗРОСТАННЯ ЦІН!

До кінця дії акції:

годин
хвилин
секунд

Відправлене повідомлення є підтвердженням Вашої згоди на обробку вказаних персональних даних

Главная

Чому саме ми?

 • Виготовлення віконних конструкцій на протязі 3-х днів
 • Безкоштовна доставка, демонтаж, винос будівельного сміття.
 • Гарантійне обслуговування протягом 7 років!
 • Ми - компанія повного циклу, а значить для нас немає нездійсненних завдань!

Етапи установки даху балконів​

Перед виготовленням та монтажем даху проводиться замір і технічні розрахунки. Це дозволяє визначитися із матеріалами і конструктивними нюансами.​

Крыша

Крок 1

Зварювання каркасу даху балкона​

Крыша

Крок 5

Шумоизоляція

Крыша

Крок 2

Фіксація каркасної конструкції​

Крыша

Крок 6

Внутрішнє утеплення

Крыша

Крок 3

Покриття каркасу покрівельними матеріалами​

Крыша

Крок 7

Гідроізоляція

Крыша

Крок 4

Монтаж зливу і герметизація зовнішніх стиків​

Крыша

Крок 8

Фінішна обробка даху балконів​

ЯКІ МАТЕРІАЛИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ​

Крыша

Оцинкована листова сталь​

Більш доступний, але також надійний матеріал. Загальний термін служби даху балкона з таких листів досягає 30-40 років.​

Крыша

Профнастіл

Профільовані листи стали легкі, зручні в транспортуванні і використанні. У той же час листи не дуже пластичні.Потрібні кваліфіковані покрівельні майстра.​

Крыша

Полікарбонат

Матеріал пропускає світло, виглядає стильно, відрізняється довговічністю. Підходить для облаштування даху не заскленого балкона.​

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР І КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш менеджер зв'яжеться з вами
протягом 15 хвилин для уточнення деталей

Відправлене повідомлення є підтвердженням Вашої згоди на обробку вказаних персональних даних

Дах на балкон

Дах на балконі – важлива деталь конструкції, яку часто недооцінюють. Саме він захистить вашу лоджію від попадання дощу, снігу, талої води, а також різного сміття, який може падати від сусідів зверху або з даху багатоповерхівки. Від облаштування даху залежить і рівень загальної тепло- і звукоізоляції. Немає сенсу вкладати гроші в обшивку балкону, якщо ви не плануєте робити якісний дах.

Дах для балкону може бути каркасним, рамковим і модульним. Для облаштування конструкції використовують перевірені сучасні матеріали для покрівлі даху, в тому числі профільовані та оцинковані листи, полікарбонат і т.д.

 

Навіщо дах на балконі?

Балкони без цієї конструктивної деталі втрачають своє функціональне призначення. Тут не вийде залишити білизну і одяг у теплу пору року, взимку на балкон без даху і зовсім не вийти. Відсутність даху негативно позначається на підставі балконної плити: все опади потрапляють на неї, накопичуються в товщі, і поступово починається процес руйнування. Згодом балкон приходить в аварійний стан і вимагає серйозних фінансових вкладень для відновлення.

 

Дах на балконі не завадить навіть тоді, коли не планується виконувати скління. Адже в разі опадів вода буде накопичуватися не так інтенсивно, а плита підстави зможе прослужити довше.

 

Коли необхідний дах на балконі?

У багатьох багатоквартирних будинках балконна плита підстави виступає дахом для балкону або лоджії під нею. Якщо вона надійна і не протікає, то потреби в ремонті або повної заміни немає. Але є більш ніж достатньо випадків, коли дах балконів або відсутній, або має потреби в нарощуванні і ремонтних роботах. Ось найпоширеніші ситуації:

 

 • * якщо ваша квартира – на останньому поверсі, а за планом забудови над балконом немає окремого даху;
 • * розташування балконів в шаховому порядку, через що частина з них позбавлена накриття;
 • * якщо ви запланували винос балкону по підвіконню або плиті, ця процедура вимагає нарощування і даху;
 • * наявна конструкція протікає, знаходиться в аварійному стані (покрита тріщинами, почала обсипатися і т.д.).
 •  

У будь-який з описаних ситуацій звертайтеся до професіоналів, які готові відреставрувати або зробити новий балконний дах, при необхідності виконати скління і комплекс інших робіт.

 

Типи дахів на балконі

Конструктивні особливості балконних дахів залежать від типу, який застосовується при облаштуванні. Є три основних типи дахів: каркасні, модульні і рамкові.

 

 1. 1. Каркасний дах. Це легкі, але досить міцні конструкції, які встановлюються поверх скління. Опорою для них виступає віконна конструкція, тобто балконна рама. Такі конструкції підходять для невеликих балконних просторів шириною до 100 см і довжиною 350 см. Якщо розміри більше, то слід застосовувати інший тип конструкції.
 2. 2. Модульний дах. Це самонесучі конструкції, які нерідко монтуються на останніх поверхах будинків. Такий варіант використовується як з склінням, так і без нього. Модульний дах здатний витримати вітрові навантаження, сніг, так як її силовий каркас виконується з міцних металевих стійок (труб і кутів з перетином до 60х60 мм). Опорні елементи дозволяють зняти навантаження з віконних конструкцій балкона, а також анкерних болтів, які фіксують дах до несучої стіни. На силовий каркас укладають дерев’яні рейки, а вже поверх них покрівельний матеріал.
 3. 3. Рамковий дах. Така конструкція також є самонесущою, її застосовують на площі великого розміру. Рамкові дахи припускають стійки, які спираються на різні балконні конструкції, в тому числі і плиту підстави. Нерідко використовується така конструкція і при реалізації виносу по підвіконню або підлозі.
 4.  

Як відбувається монтаж даху на балконах

 

Установка даху над балконом здійснюється після точних вимірів габаритів конструкції і проведення інженерних розрахунків. Ці процедури повинен проводити фахівець, так як людина без спеціальної підготовки може втратити важливі деталі і неправильно підібрати матеріали.

 

Облаштування даху складається з таких етапів:

 
 • * зварювання каркасу даху балкона (в окремих випадках каркас може бути зроблений з бруса);
 • * фіксація каркасної конструкції до стіни із застосуванням анкерних болтів (рамковий дах також через вертикальні стійки спирається на плиту або парапет);
 • * покриття каркасу покрівельними матеріалами;
 • * монтаж відливу і герметизація зовнішніх стиків;
 • * шумоізоляція із застосуванням герметиків та інших матеріалів (для каркасних конструкцій також виконується герметизація в місцях примикання до балконних рамі);
 • * модульний дах додатково обробляються (косметично) зсередини і з боків, що дозволяє приховати металевий каркас і захистити його від прямого контакту з водою / вологою;
 • * внутрішнє утеплення, гідроізоляція і фінішна обробка даху балконів.

Одним з найбільш відповідальних етапів вважається якісна герметизація конструкції, особливо в ситуації, якщо вище балкона взагалі немає або ж він не засклений.

Герметизація потрібна як зсередини, так і зовні даху. Із зовнішнього боку увага приділяється всім стиках, наявними як на самому даху, так і в місцях її примикання до стіни. Усередині дах на балконі герметизується за допомогою плівкових матеріалів, завдання яких зводиться до захисту утеплювача і фінішної обробки від вологи та інших впливів.

 

Обшивка даху балкону: які матеріали використовуються

 

Сучасні покрівельні матеріали відмінно зарекомендували себе при облаштуванні балконних дахів різних типів. До їх головних плюсів відноситься довговічність, високий рівень міцності і розумна вартість. Найчастіше вибирають такі матеріали:

 

 • * Металеві профільовані листи (профнастил). Досить легкий матеріал, що зручно при його транспортуванні і використанні. Чи не відрізняються високою пластичністю, тому виконувати покрівельні роботи повинні професіонали.
 • * Листи оцинкованої сталі. Більш доступний матеріал, який також відрізняється високою надійністю. Дах для балкона з такої сталі прослужить близько 40 років.
 • * Полікарбонат. Відрізняється хорошими світлопропускаючими властивостями, красиво виглядає на балконах без скління, досить довговічний. З недоліків – неможливість зробити утеплення.

ЩО ГОВОРЯТЬ НАШІ КЛІЄНТИ​

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ​

Для нас не існує завдань, до яких ми не знайдемо рішення​

Главная

Хочете обговорити?

Залиште вашу заявку, і ми з задоволенням проконсультуємо Вас. Гарантуємо, що відповімо вам найближчим часом і надамо вичерпну консультацію по усіма додатковим питанням!