Балконы под ключ

Главная

Балкони

під ключ


Винос балконів

Довіртеся професіоналам, і ваш балкон з виносом стане корисним і зручним без найменших ризиків для надійності і загальної безпеки.

Главная

Власне виробництво

Главная

Безкоштовний
замір

Вынос балконов

Балконні зони в типових багатоповерхових будинках рідко бувають великими. Тому можливість збільшення корисного об'єму або площі житла можна здійснити завдяки винесенню балкона. Його реалізують різними способами, але в будь-якому випадку замовник залишається у виграші. Щоб балкон з виносом став корисним, зручним, надійним і безпечним простором, всі ремонтні роботи повинні здійснювати професіонали.


Види виносу балконів

Вынос балконов

Винос балкона по підвіконню​

Найпростіший в плані реалізації і доступний за ціною варіант. Оптимізація дозволяє отримати додатковий простір на рівні підвіконня. Скління виноситься вперед і з боків балкона на 20-40 см. У результаті з'являється додаткове місце для зберігання речей, розміщення домашньої оранжереї та ін.

Вынос балконов

Винос балкона по підлозі​

Дає можливість отримати додаткові квадратні метри. В такому випадку нарощується балконна плита на 25-30 см вперед і з боків. Поверх плити облаштовується міцний каркас зі сталі для рівномірного розподілу навантажень і підвищення загальної надійності конструкції. Якщо величина розширення не перевищує 30 см, то додаткові узгодження і дозволи не потрібні.​

Вынос балконов

Комбінований винос балкона​

Поєднує обидва описаних варіанти. Насамперед нарощується плита на 25-30 см, а потім після створення нового парапету здійснюється збільшення по підвіконню. Збільшується і площа, і простір: сумарний приріст становить до 70 см вперед і з боків. Такий варіант найбільш витратний, але все ж він вигідніше, ніж окремі замовлення розширення по плиті, а потім по підвіконню.​

Винос балкона по підвіконню: способи реалізації​

Вынос балконов

Коротке винесення

Коротке винесення або «косинка» - застосовується для бетонного монолітного міцного парапету, який не потребує додаткового утеплення, зміцнення і обшивки.

Вынос балконов

Довге винесення

Довге винесення по підвіконню від підлоги - використовується в ситуаціях, коли огорожа не надто надійна, і зростаючі навантаження слід перенести на основу.​

ВСТИГНІТЬ КУПИТИДО ЗРОСТАННЯ ЦІН!

До кінця дії акції:

годин
хвилин
секунд

Відправлене повідомлення є підтвердженням Вашої згоди на обробку вказаних персональних даних

Главная

Чому саме ми?

  • Виготовлення віконних конструкцій на протязі 3-х днів
  • Безкоштовна доставка, демонтаж, винос будівельного сміття.
  • Гарантійне обслуговування протягом 7 років!
  • Ми - компанія повного циклу, а значить для нас немає нездійсненних завдань!

ЩО ГОВОРЯТЬ НАШІ КЛІЄНТИ​

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУНА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІРІ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш менеджер зв'яжеться з вами
протягом 15 хвилин для уточнення деталей

Відправлене повідомлення є підтвердженням Вашої згоди на обробку вказаних персональних даних

Компанія «Балкони під ключ» надає цей вид послуги для всіх передмість Києва, при цьому на вартість і терміни робіт це не впливає. Всі замовники нашої компанії отримують гарантійне обслуговування на 7 років.

Для уточнення вартості виносу вашого балкона, ви можете замовити виїзд замірника, причому ця послуга абсолютно безкоштовна!​

Главная

Хочете обговорити?

Залиште вашу заявку, і ми з задоволенням проконсультуємо Вас. Гарантуємо, що відповімо вам найближчим часом і надамо вичерпну консультацію по усіма додатковим питанням!